Bodrum Optik Kurumsal

2019 yılında bodrum Acıbadem Hastanesi yanında ilk mağazasını açan Bodrum Optik, gerek kaliteli markalar gerekse bütçeye uygun gözlük ve cam modellerini müşterilerine sunarak onların haklı güvenini kazanmıştır, müşterilerini doğru cam ve uygun çerçevelerle büyük bir itina ile  tanıştıran Bodrum Optik, kurumsal kimliğini oluşturmada büyük adımlar atmaktadır.

Önce müşterilerin sağlığı ve mutluluğu kurumsal kimliğimizin en önemli kriteridir.

Sizin için Neler Yapıyoruz?

Müşterilerimizin ihtiyacı olan optik ve güneş camlarının yanı sıra, gözlük çerçevelerinde de her zaman en iyi kalitedeki ve sadece orjinal ürünleri tercih   etmekteyiz.

Bodrum Optik sağlık bakanlığının verdiği yetkilerle göz sağlığınız için gerekli olan sağlık hizmetini sizlere etik bir şekilde sunmaktadır. Mağazalarımda satılan tüm ürünler sağlık bakanlığı tarafından onaylı ve optisyenlik müessesesi mevzuatına uygundur.

Kurulduğundan beri çok yüksek müşteri memnuniyetine sahip olan Bodrum Optik, satış sonrası hizmetleriyle de müşterilerinin tam güvenini kazanmıştır.

Bodrum Optik’ in temel görevi göz sağlığını korumaktır. Bu amaçla sağlık hizmeti sunumunda, gerek kullanılan araçların orjinalliği, gerekse meslek etiği konusunda ödün vermeden yoluna devam etmektedir.

Çalışma Saatlerimiz:
Pazartesi: 09:00-19:00
Salı: 09:00-19:00
Çarşamba: 09:00-19:00
Perşembe: 09:00-19:00
Cuma: 09:00-19:00
Cumartesi: 09:00-16:00
Pazar: Online Mağaza
KARİYER OLANAKLARI

Bodrum Optik’ te kariyer yapmak için lütfen aşağıdaki mail adresimize mail gönderin.

E-mail: bilgi@bodrumoptik.com

Navigation
Close

My Cart

Close

Wishlist

Recently Viewed

Close

Great to see you here!

A password will be sent to your email address.

Kişisel verileriniz bu web sitesindeki deneyiminizi desteklemek, hesabınıza erişimi yönetmek ve gizlilik ilkesi sayfamızda açıklanan diğer amaçlar için kullanılacaktır.

Already got an account?

Close

Close

Categories

Newsletter

Abone Ol

Yeni ürünlerimizden, özel tekliflerimizden ve en son moda güncellemelerimizden ilk siz haberdar olun.